Z cyklu - Kobieta w szarościach| odsłona1, 2019
olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: MB'2019, oraz opisany na odwrocie: Z cyklu - Kobieta w szarościach/ odsłona1, 70 x 50 cm, olej na płótnie, 2019