Tekening in pen, gesigneerd en gedateerd '57, bladgrootte 42 x 26,5 cm., onder passe-partout. Met adres/ titeletiket van de kunstenares op achterzijde passe-partout: "Ruth Fischer Beethovenstraat 48 Amsterdam -Z. "De schilder D.E." Fl. 80,-". En met nog 5 andere, vermoedelijk alle door Dick Elffers (totaal 6)