Zilver, lodereindoos Cornelis van Hoek, Amsterdam 1804. Fraai bewerkt met Bijbelse figuren/ voorstellingen. Gemerkt: Amsterdamkeur 1804 en meesterteken: Cornelis van Hoek Amsterdam. Conditie Goede conditie. Afmetingen Hoogte: 3.4 cm. Gewicht: 16.3 gram. Zilver