Zilver, lot 6 stuks diversen waaronder melk & suiker stel. 1e helft 20 e eeuw. Bestaande uit: A. Melk & suiker stel ( verzwaarde voet) Gemerkt: National Sterling weighted. B. 2 kleine vazen gemerkt: National Sterling. C. Een kandelaar gemerkt: reinforced sterling weighted. D. Flessenstop gemerkt: Klein zwaard.
Conditie redelijke conditie met gebruikssporen. Alle objecten hebben kleine beschadigingen. ( zie foto's) Afmetingen Hoogte melkkan: 8 cm. Zilver