Batavia, presenteerblad, 18e eeuw, langwerpig blad met gecontourneerde randen versierd met acanthusblad en schelpmotieven, op vier vierhoekige pootjes versierd met fantasiezoomorf gezicht, Mt. I:I Batavia, herstelling aan zijkanten [1] h 4,5 cm, 53 x 55 cm, 1550 gr. Herkomst: uit de privé collectie van een familie van stand