I. Portret van Hendrik Arie Lunshof II. Portret van Hendrik Arie Lunshof in het Hotel San Regis, te Parijs I. gesigneerd, gedateerd en geannoteerd 'Bantzinger / Paris '57' (middenonder) II. gesigneerd, gedateerd en geannoteerd 'Bantzinger / Hotel San Regis / Paris 57 dec' (linksonder) I. potlood op papier, 34x18 cm (met lijst: 45x28 cm) II. aquarel op papier, 42x29 cm (met lijst: 53x39 cm)