Auction archive: Lot number 71

Chazme718 (ur.1980 r., Laufen w Szwajcarii)

Opening
PLN1,400
ca. US$507

Opening
PLN1,400
ca. US$507

Chazme718 (ur.1980 r., Laufen w Szwajcarii) Bez tytułu akryl/płótno, 100 x 50 cm sygnowany p.d.: 'CHA | ZME' Jest absolwentem Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Warszawskiej (dyplom w 2008 roku pod kierunkiem prof. Molskiego). Od 1996 związany jest ze street art’em, zajmuje się także ilustracją, malarstwem i projektowaniem graficznym. Razem z Michałem Wręgą ('SEPE') artysta zdobył już uznanie na street artowej scenie poza granicami Polski. Obaj zapraszani są np. do Berlina oraz Genewy. Jego prace można zobaczyć na murach takich miast jak: Praga, Berlin, Lille, Warszawa, Gdańsk, Łódź, Wrocław, Szczecin, Kraków. Wystawiał w Krakowie, Warszawie, Łodzi, Berlinie, Monachium, Glasgow.

2 Jun 2011
Desa Unicum
Piękna 1A
00-477 Warsaw
Poland
biuro@desa.pl
+48 (0)22 1636600

2 Jun 2011
Desa Unicum
Piękna 1A
00-477 Warsaw
Poland
biuro@desa.pl
+48 (0)22 1636600