China, serie van zes blauw-wit porseleinen kantige kop en schotels, Kangxi en serie van vijf koppen en vier schotels, Qianlong, met decor bloesem in vakwerk/wilgen. Zes van zes gemerkt met paddenstoel/bloem (een kop en schotel met schilfertje) [21] Herkomst: particuliere Nederlandse nalatenschap, zie highlights pagina