China, serie van zes blauw-wit porseleinen kop en schotels, Qianlong, met decor van figuur in landschap. Gemerkt met vier (cyclical dates?) karakters (één kop en schotel haarscheur, een kop hersteld) [12] Herkomst: uit de privé collectie van een familie van stand