"Collage" 1965 Collage på fotografi, 38x28 cm Signert og datert nede til høyre: Jens Johannessen 1965 UTSTILT "Jens Johannessen, Retrospektiv", Trondheim Kunstmuseum 2014-2015, avbildet side 118/119 Trondheim Kunstmuseum 2014, avbildet i utstillingskatalogen side 68 LITTERATUR Jens Johannessen: "Allegori, utvalgte arbeider 1962-2002", Oslo 2002, avbildet kat. nr 043