Zeefdruk in 3 kleurenvarianten, alle gesigneerd en gedateerd '73 in potlood, genummerd 17-20 (blauw), 8-25 (geel) en 18-30 (grijs) in potlood, 70 x 89 cm. (minimale defectjes). (4-5) (Fantasielandschap). Zeefdruk in 2 kleurenvarianten, beide gesigneerd en gedateerd '73 in potlood, genummerd 12-18 (paars) en 27-30 in potlood, 70 x 89 cm. (minimale defectjes). En met nog 2 soortgelijke. Alle prenten met gegevens in potlood door Elffers op de keerzijde, o.a. de prijs per stuk (fl. 100,-). (totaal 7)