Tekening in zwarte inkt op zwaar papier, gesigneerd en '60, bladmaat 70 x 70 cm. (2) (Zittend vrouwelijk naakt). Tekening in zwart krijt, bladgrootte 51 x 38,5 cm. Gebruind, maar een zeer sterke tekening. Keerzijde met studie van vrouwelijk naakt in zwart krijt; (3) (Portret van een vrouw). Litho, spiegelbeeldig gemonogrammeerd en gedateerd '50 rechts onder, 35 x 27 cm. (kreukjes). En met nog 7 diverse andere, w.o. een collage met veel losse stukjes papier. (totaal 10)