de bomen). Olieverf op paneel, 21 x 21 cm., gesigneerd en gedateerd 1919 rechts onder, onder passe-partout. (2) (Landschap). Olieverf op karton, 13,5 x 8,5 cm., gesigneerd en gedateerd '18 rechts onder, onder passe-partout. (totaal 2)