Kosz na pieczywo 1776 Londyn , Anglia srebro, waga: 661 g, próba: sterling, 8 x 32,5 x 26 cm na krawędzi kołnierza znaki złotnicze: złotnik 'WC', angielska punca państwowa, znak miejski, litera datująca 'a' Estimate: 10 000 - 13 000 PLN PLN EUR GBP USD 2 290 - 2 977 EUR Condition przerwana powierzchnia, uszkodzenia, reperacja Additional Charge Details - Do kwoty wylicytowanej doliczana jest opłata aukcyjna. Stanowi ona część końcowej ceny obiektu i wynosi 18%. Bidding form Register for an auction Ask about lot ID: 70352 Download bidding form Print item sheet Lot number Set for gourmet 17 September 2019, 19