Auction archive: Lot number 215

[Léon Courbouleix] Honoré de Balzac. Le chef d'oeuvre inconnu.

Auction 02.12.2019
2 Dec 2019
€150 - €300
ca. US$165 - US$330
€260
ca. US$286

Auction 02.12.2019
2 Dec 2019
€150 - €300
ca. US$165 - US$330
€260
ca. US$286

Pointes sèches de Léon Courbouleix. Le texte, gravé à l'eau-forte a été imprimé sur la presse à bras par l'artiste. (Parijs), de kunstenaar, (1953), gedrukt in 95 genummerde en gesigneerde exemplaren (dit exemplaar genummerd 35, één van 30 exemplaren op Arches met originele tekening en 2 extra suites in sanguine en zwart van de 14 etsen), volledig gegraveerde tekst, met goud gehoogde initialen, 14 geëtste illustraties over de volledige pagina, in losse katernen als uitgegeven in oorspronkelijk omslag met geëtst vooromslag, folio, in halfmarokijnen chemise met vergulde en geribde rug, in schuifdoos. Hier en daar heel licht roestvlekkig; leer van chemise gescheurd op bovenscharnier. Zeldzaam, volledig geëtst werk met de fraaie erotische illustraties waar Courbouleix (1887-1972) om bekend staat.

2 Dec 2019
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Netherlands
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138

2 Dec 2019
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Netherlands
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138