Leon Dołżycki (1888 Lwów - 1965 Kraków) Patera z cytrynami, 1956 r. olej/płótno, 48 x 39,3 cm sygnowany i datowany na odwrociu: 'L. Dołżycki | 1956' na krośnie napis: 'Prof. Leon Dołżycki 1956 Wrocław' Estimate: 13 000 - 16 000 PLN PLN EUR GBP USD 2 977 - 3 664 EUR Provenance - dom aukcyjny UNICUM, Warszawa, marzec 1998 Additional Charge Details - Do kwoty wylicytowanej doliczana jest opłata aukcyjna. Stanowi ona część końcowej ceny obiektu i wynosi 18%. - Do kwoty wylicytowanej doliczona zostanie opłata z tytułu "droit de suite". Dla ceny wylicytowanej o równowartości do 50 000 EUR stawka opłaty wynosi 5%. Opłata ustalana jest przy zastosowaniu średniego kursu euro ogłoszonego przez NBP w dniu poprzedzającym dzień aukcji. Bidding form Register for an auction Ask about lot ID: 71118 Download bidding form Print item sheet Lot number Set for gourmet 17 September 2019, 19