MARIA MIESENBERGER född 1965 Utan titel/Untitled (På en stol i trädgården/On a Chair in the Garden) Signerad, numrerad och daterad på baksidan Maria Miesenberger 2000, 3/10. C-print, 87,5 x 59,5 cm. ur serien Sverige/Schweden PROVENIENS Arnstedt & Kullgren, Östra Karup Changes Korrekt titel: Utan titel/Untitled (På en stol i trädgården/On a Chair in the Garden) Signerad, daterad och numrerad på baksidan Maria Miesenberger 2000, 3/10.