MARIA MIESENBERGER född 1965 Utan titel Signerad, daterad och numrerad på baksidan Maria Miesenberger -93, 10/10. Gelatinsilverfotografi, 33 x 33 cm. PROVENIENS Lars Bohman Gallery, Stockholm