MARIA MIESENBERGER född 1965 Utan titel (Framtid) - ur serien Sverige/Schweden Signerad, daterad och numrerad på baksidan Maria Miesenberger 2009, Ed. 3/3. Gelatinsilverfotografi, 65 x 100 cm. PROVENIENS: Lars Bohman Gallery, Stockholm LITTERATUR: Maria Miesenberger Sverige/Schweden, Tyskland 2011, bild 087