Auction Pricedatabase

Auction: Polish Contemporary Art, 14 November 2019, 19
was auctioned on: 14 November 2019
Upcoming auctions Auction Pricedatabase

Mariola Przyjemska (ur. 1963, Warszawa)

Archive
Opening: PLN7,000 - PLN10,000
ca. US$1,815 - US$2,593
Price realised:  n. a.
Lot number 112, Views: 12

Mariola Przyjemska (ur. 1963, Warszawa) Bez tytułu (Wolimierski), 1997 r. olej/płótno, 92 x 73 cm sygnowany i datowany na odwrociu: ‘MARIOLA PRZYJEMSKA 2007 R.’ Estimate: 7 000 - 10 000 PLN PLN EUR GBP USD 1 637 - 2 339 EUR Additional Charge Details - Do kwoty wylicytowanej doliczana jest opłata aukcyjna. Stanowi ona część końcowej ceny obiektu i wynosi 18%. - Do kwoty wylicytowanej doliczona zostanie opłata z tytułu "droit de suite". Dla ceny wylicytowanej o równowartości do 50 000 EUR stawka opłaty wynosi 5%. Opłata ustalana jest przy zastosowaniu średniego kursu euro ogłoszonego przez NBP w dniu poprzedzającym dzień aukcji. more information About Artist W wieku 6 lat wyjechała z rodzicami do Czechosłowacji, skąd wróciła do Polski w 1976 roku. W latach 1983-88 roku studiowała na wydziale malarstwa warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Dyplom obroniła w pracowni prof. Tadeusza Dominika, aneks u prof. Ryszarda Winiarskiego. W 1992 roku otrzymała prywatne stypendium Carla Catellani w Modenia, a w 1996 roku stypendium Arts Links w Nowym Jorku. Mieszka i pracuje w Warszawie. Bidding form Register for an auction Ask about lot ID: 74318 Download bidding form Print item sheet Lot number Polish Contemporary Art 14 November 2019, 19

Informations about the auction
Auction house: Desa Unicum
Title: Polish Contemporary Art, 14 November 2019, 19
Date of the auction: 14 Nov 2019
Address: Desa Unicum
Marszałkowska 34-50
00-554 Warsaw
Poland
[email protected] · +48 (0)22 1636600