Mikroiluzja, 2019
akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: M. Rukszan, XII. 2019r. oraz na odwrocie: M. Rukszan, Mikroiluzja, akryl+werniks, OL 2019
Mikroiluzja, 2019