Podwórze Kaplicy Królewskiej w Gdańsku
akwaforta barwiona, papier, 19,5 x 14,5 cm (odcisk) sygn. p. d. ołówkiem: PaulKreisel opis. l. d. ołówkiem: Kapellenhof an St. Marien oraz poniżej hankolorierte Original - Radierung