«Le Frein» 1949 Tirage argentique d'époque. Reproduite partiellement dans divers ouvrages Provenance, ancienne collection du peintre Maurice Wyckaert, 1923-1996 Originele zilveren afdruk. Gedeeltelijk gereproduceerd in verschillende werken. Herkomst, voormalige collectie van de schilder Maurice Wyckaert, 1923-1996 18 x 24 cm