Spiegel van den ouden en nieuwen tydt,... Den laatsten druk, van nieuws overzien... Amsterdam, van der Putte & Boekhout (ca. 1780). Mit ganzs. Titelkupfer u. 78 Textkupfern. 8 Bl., 335 S. Hldr. d. Zt. mit Rsch. (Etw. berieb. u. best.). - Landwehr 170. De Vries, Emblemata Nr. 150. - Späte Ausgabe.