Stel gedeeltelijk gepatineerd en verguld bronzen Empire 4-lichts kandelaren gedragen door vrouw, bekroond met ramskoppen en rustend op wit marmeren voet, 19e eeuw h.71 cm. (1 arm gebroken en mist ramshoorn en top montuur ontbreekt.)