Zestaw śniadaniowy do jajek XIX/XX w. złocenie/porcelana malowana, 24,5 x 40 x 28 cm Estimate: 1 000 - 1 500 PLN PLN EUR GBP USD 229 - 344 EUR Condition jeden kieliszek z utrąconą stopą, ubytek przy piórze ogona kury i na szyi, niewielkie wyszczerbienia na kieliszkach, przetarcia złoceń i malatury Additional Charge Details - Do kwoty wylicytowanej doliczana jest opłata aukcyjna. Stanowi ona część końcowej ceny obiektu i wynosi 18%. Bidding form Register for an auction Ask about lot ID: 71733 Download bidding form Print item sheet Lot number Set for gourmet 17 September 2019, 19