Zilver, loderijndoos, Sneek 1881. Fraai bewerkte doos, kleine spons aanwezig. Gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2, jaarletter W=1881 en meesterteken: Jan Schijfsma Sneek. Conditie Goede conditie. Afmetingen Hoogte: 5 cm. Gewicht: 27 gram. Zilver