Zilver, zeer klein (dien)blad Sneek 1904. Uitgevoerd met geschulpte rand en gegraveerde versieringen. Gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2, jaarletter U=1904, meesterteken: A de Haas Sneek en andere merken. Conditie Goede conditie. Afmetingen 13.5 x 10.5 ( L x Br.). Gewicht: 129 gram. Zilver