Henryk Siemiradzki (1843 - 1902) Portret rzymianki, 1893 r. akwarela/papier, ołówek/papier, 19 x 13 cm (w świetle oprawy) sygnowany i datowany p. d.: `H. Siemiradzki | Rzym 93