Jacek Yerka (ur. 1952 r., Toruń) "Trzynastego na zawsze", 1982 r. akryl/płótno, 72 x 64 cm sygnowany p.d.: 'JK' opisany na odwrociu na blejtramie: 'JACEK KOWALSKI | "TRZYNASTEGO NA ZAWSZE" | AKRYL 1982' Estimate: 28 000 - 38 000 PLN PLN EUR GBP USD 6 412 - 8 702 EUR Additional Charge Details - Do kwoty wylicytowanej doliczana jest opłata aukcyjna. Stanowi ona część końcowej ceny obiektu i wynosi 18%. - Do kwoty wylicytowanej doliczona zostanie opłata z tytułu "droit de suite". Dla ceny wylicytowanej o równowartości do 50 000 EUR stawka opłaty wynosi 5%. Opłata ustalana jest przy zastosowaniu średniego kursu euro ogłoszonego przez NBP w dniu poprzedzającym dzień aukcji. Bidding form Register for an auction Ask about lot ID: 72439 Download bidding form Print item sheet Lot number Set for gourmet 17 September 2019, 19