Nr. 1-20. Met ca. 150 illustraties en de originele omslagen naar het ontwerp van John Heartfield Berlijn, Neuer Deutscher Verlag, (1929). 480 p. (elk nummer 24 p.). 4to. Los ingelegd in orig. linnen verzamelband. Enkele nummers met schilfers aan randen (nr. 1, 3 en 20) en omslag van enkele nummers los aan rug, nr. 1 aan rug met tape gerest., meest in goede staat.