Zilver/kristal, twee theebussen met zilveren monturen en deksel, Nederlands 19e eeuw. Monturen en deksel uitgevoerd met parelrand. Gemerkt: Klein zwaard en slecht leesbaar meesterteken. Conditie Goede conditie. Afmetingen Hoogte: 11 en 9.3 cm. Zilver