3 Kupferstichkarten, 1x Seutter, Frankreich; 1x Pfalz und Worms Cursus Rheni infra Argentoratum Usqad, Wormatiam, bez. Matth.Seutt.S.C.M.Aug.Vind; 1x Lothringen, bez. Lotharingia Ducatus Noua descriptio, Amstel Odami Apud Ioannem Ianßonium; alle unter Glas gerahmt