Auction archive: Lot number 789

Tafereel, of Beschryving van den prachtigen tempel der Zang-Godinnen, vertoond in LX heerlyke Kunststukken. Behelzende alle de voornaemste Geschiedenissen van de Fabel-Oudheid, Getekend en in 't koper gebragt, door Bernard Picart Le Romain, en andere...

€800 - €1,200
ca. US$938 - US$1,407

€800 - €1,200
ca. US$938 - US$1,407

PICART LE ROMAIN, Bernard e.a.
Amsterdam
Zacharias Chatelain
1733
Groot in-folio (46,5 x 31 cm), [4] ff, xxviii, 158, [4] pp. : gegraveerde allegorische titel, titel in rood en zwart met titelvignet, vignet met de wapens van Willem Sautyn, 60 fijne kopergravures bt met ornamentele boorden, mythologische voorstellingen (vnl. uit de Metamorfosen) met legendes in Frans, Duits, Engels en Nederlands. De platen in goede afdrukken en zeer fris bewaard, exemplaar op groot papier, met grote marges. Hoekje gescheurd van p. 32. Prachtband in gemarmerd kalfsleder, verguld decor op de platten, centraal ruitvormig ornament, rug met 8 ribben, gemarmerde schutbladen, enkele lichte krasjes, kapitalen versleten, hoekjes gedeukt

6 Oct 2017
Auctions Van de Wiele
Groeninge 34
8000 Brugge
Belgium
auctions.vandewiele@proximus.be
+32 (0)50 490769
+32 (0)50 346457

Amsterdam
Zacharias Chatelain
1733

6 Oct 2017
Auctions Van de Wiele
Groeninge 34
8000 Brugge
Belgium
+32 (0)50 490769
+32 (0)50 346457