Asztalközép talpazat német, 19. sz. vége, 1888 utáni hold koronás fémjellel és linzi behozatali jellel, 800 ezrelékes ezüst, "BB" készítőjelzettel, neorokokó kagylósoros díszítéssel, angyalfejes fülekkel, 1002 g; 37*21*15 cm