Likőröspohár, 6 db német, 1888 utáni hold korona fémjel, és 1902-1937 közötti pesti behozatali jel, 800 ezrelékes ezüst, Wilhelm Binder mesterjegy, áttört szecessziós díszítéssel, színtelen üveg, csiszolt üvegbetétek későbbiek, nettó: 76 g, m: 5,5 cm