von 7 (1 dplt.) tls. altkolor. Kupferstichkarten bei Lotter, Seutter, Homann (2), Covens & Mortier, u. Blaeu (2), um 1620 bis 18. Jh. Qu.4° bis Qu.Imp.Fol. Germaniae Inferioris, Comitatus Namurcensis, Arena Martis in Belgico (2x), Carte des Pays Bas Catholiques, Gelria et Zutphania, Zutphania Comitatus. - Alters- u. Gebrauchssp.