Auction archive: Lot number 129

Bartosz Kokosiński (ur. 1984, Siewierz)

Opening
PLN7,000 - PLN9,000
ca. US$1,815 - US$2,334

Opening
PLN7,000 - PLN9,000
ca. US$1,815 - US$2,334

Bartosz Kokosiński (ur. 1984, Siewierz) "Opal", 2016 r. olej/tektura, 69 x 50 x 8 cm sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Bartosz Kokosiński | "Opal" | 2016, Praga | olej, tektura, mapa Czechosłowacji | 69 x 50 x 8 cm' Estimate: 7 000 - 9 000 PLN PLN EUR GBP USD 1 637 - 2 105 EUR Additional Charge Details - Do kwoty wylicytowanej doliczana jest opłata aukcyjna. Stanowi ona część końcowej ceny obiektu i wynosi 18%. - Do kwoty wylicytowanej doliczona zostanie opłata z tytułu "droit de suite". Dla ceny wylicytowanej o równowartości do 50 000 EUR stawka opłaty wynosi 5%. Opłata ustalana jest przy zastosowaniu średniego kursu euro ogłoszonego przez NBP w dniu poprzedzającym dzień aukcji. more information Note Bartosz Kokosiński zajmuje się obrazem i obrazowaniem. Wykorzystując malarstwo i kolekcje przedmiotów tworzy obrazy pożerające rzeczywistość. Poza tym montuje wideo i instalacje. Jest autorem szeregu wystaw indywidualnych w Polsce i za granicą– m.in. w Wiedniu, Budapeszcie i Berlinie. Wielokrotnie nagradzany na festiwalach sztuki, w konkursach stypendialnych, od 2014 roku plasuje się w czołówce w rankingu”Kompas Młodej Sztuki”. About Artist W 2004 roku ukończył Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Dąbrowie Górniczej. Studiował na Wydziale Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. W 2009 uzyskał dyplom w pracowni Andrzeja Bednarczyka i Witolda Stelmachniewicza. Uczęszczał na zajęcia Grzegorza Sztwiertni oraz Konrada Kuzyszyna. Głównie zajmuje się obrazem i obrazowaniem. Wykorzystując malarstwo i kolekcje przedmiotów tworzy obrazy pożerające rzeczywistość. Bidding form Register for an auction Ask about lot ID: 78782 Download bidding form Print item sheet Lot number Polish Contemporary Art 14 November 2019, 19

14 Nov 2019
Desa Unicum
Piękna 1A
00-477 Warsaw
Poland
biuro@desa.pl
+48 (0)22 1636600

14 Nov 2019
Desa Unicum
Piękna 1A
00-477 Warsaw
Poland
biuro@desa.pl
+48 (0)22 1636600