Auction archive: Lot number 109

Artur Żmijewski (ur. 1966, Warszawa)

Opening
PLN7,000 - PLN10,000
ca. US$1,815 - US$2,593

Opening
PLN7,000 - PLN10,000
ca. US$1,815 - US$2,593

Artur Żmijewski (ur. 1966, Warszawa) Bez tytułu, tryptyk, 2015 r. technika mieszana/płótno, 30 x 30 cm (wymiary każdej pracy) sygnowany p.d.: ‘Żmij’ sygnowany i datowany na odwrociu każdej z trzech części: ‘Artur | Żmijewski | 2015’ Estimate: 7 000 - 10 000 PLN PLN EUR GBP USD 1 637 - 2 339 EUR Additional Charge Details - Do kwoty wylicytowanej doliczana jest opłata aukcyjna. Stanowi ona część końcowej ceny obiektu i wynosi 18%. - Do kwoty wylicytowanej doliczona zostanie opłata z tytułu "droit de suite". Dla ceny wylicytowanej o równowartości do 50 000 EUR stawka opłaty wynosi 5%. Opłata ustalana jest przy zastosowaniu średniego kursu euro ogłoszonego przez NBP w dniu poprzedzającym dzień aukcji. more information About Artist W latach 1990-95 studiował na Wydziale Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, gdzie obronił dyplom w pracowni prof. Grzegorza Kowalskiego. W 2005 roku reprezentował Polskę na 51. Biennale Sztuki w Wenecji. Wydał zbiór wywiadów z artystami "Drżące ciała" (2007). W 2010 roku otrzymał prestiżową Ordway Prize, przyznawaną przez Creative Link for the Arts i New Museum w Nowym Jorku. W 2013 roku został laureatem Nagrody Krytyki Artystycznej im. Jerzego Stajudy. Bidding form Register for an auction Ask about lot ID: 72751 Download bidding form Print item sheet Lot number Polish Contemporary Art 14 November 2019, 19

14 Nov 2019
Desa Unicum
Piękna 1A
00-477 Warsaw
Poland
biuro@desa.pl
+48 (0)22 1636600

14 Nov 2019
Desa Unicum
Piękna 1A
00-477 Warsaw
Poland
biuro@desa.pl
+48 (0)22 1636600